اعتیاد به شبکه های اجتماعی
تو دنیای امروز ما اعتیاد به اینترنت و بلاهایی که شبکه های اجتماعی داره سرمون میاره خیلی زیاد شده . خیلیهامون اصن نمیدونیم که اعتیاد به شبکه های اجتماعی و کاری که با مغز میکنن مثل کاریه که کشیدن هروئین با ما میکنه . 
امروز میخوام شما رو به دیدن یه ویدیو دعوت کنم که خود من با دیدن اون تونستم اعتیادم رو به شبکه های اجتماعی کنترل کنم .
راه کار خیلی ساده ای هم داشت . فقط کافی بود دو هفته اصلا سراغ اینترنت نرم و کارهایی که تو ویدیو گفته رو انجام دادم. 
پیشنهاد میکنم هم خودتون این ویدیو رو ببینید هم به دوستانتون که خیلی درگیر اینترنت هستن این ویدیو رو بفرستین و تا مغزمون از کار نیفتاده جلوشو بگیریم.

لینک این ویدیو :

https://noko.ir/player/%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AC%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B9%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D8%B0%D9%87%D9%86-%D8%B4%D9%85%D8%A7

چگونه جذاب باشیم(کمی طنز) + ویدیو

اشتباهات تربیتی والدین، سکوی پرتابی برای خرابی جامعه (همراه لینک ویدیو)

نکاتی که والدین باید به کودکان، برای در امان ماندن از آسیب های اجتماع بیاموزند...(ویدیو)

تاثیر شبکه های اجتماعی بر ذهن ما (همراه لینک کلیپ مستند)

رو ,اجتماعی ,ویدیو ,های ,شبکه ,اینترنت ,های اجتماعی ,شبکه های ,اعتیاد به ,رو به ,ویدیو رو

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

حصار آسمان بی شمس هیپ ریج poshak گروه برق فنی و حرفه ای و کاردانش آموزش و پرورش اشنویه علم و معنویت بصیرت دانلود فیلم جدید و سریال با لینک مستقیم tesi مطالب اینترنتی